Fotogalerie z praxe

  

Otevřené požární dveře

Otevřené požární dveře Požární dveře dnes bývají běžnou součástí staveb. Jedná se o tzv. požární uzávěr, který má v případě požáru zajistit omezení přenosu požáru a kouře mezi sousedícími částmi objektů. Například zajišťují, aby se do únikové cesty nedostal kouř a vaše evakuace se tím stala bezpečnou. Na fotografii je zachycena jedna z často vyskytujících se závad, a to zaklínování požárních dveří.

Čtěte více...

Když hlásí alarm detektoru kouře - video v článku

Když hlásí alarm detektoru kouře - video v článku Autonomní detektory jsou dnes již požadovány v novostavbách rodinných domů, instalují se do pokojů penzionů a ubytoven, do pobytových místností mateřských škol, zájem o jich instalaci mají rovněž majitelé bytových domů. Je to spolehlivé zařízení po prvotní detekování kouře, kdy hlasitým alarmem upozorní přítomné osoby na vzniklé nebezpečí. Jak to vypadá, když detektor spustí alarm?

Čtěte více...

Naše účast na požární konferenci přinesla další poznatky

Naše účast na požární konferenci přinesla další poznatky Ve středu 23.9.2020 jsme se zůčastnili konference "Požární bezpečnost staveb" v rámci PVA EXPO Praha. Konference probíhá pravidelně již několik let a my si vždy odnášíme spoustu nových informací, odborných výkladů nových právních předpisů a poznatků z praxe.

Čtěte více...

Práce prováděné ze žebříku

Práce prováděné ze žebříku Práce prováděné ze žebříku - častokrát skloňované téma na seminářích, školeních a také přímo na pracovištích. Podívejte se na fotografii s titulkem "jak se to nesmí dělat". A věřte, nejde o nahranou situaci, ale o skutečnost.

Čtěte více...

Zastavěný únikový východ

Zastavěný únikový východ Problémy s prostorem v našich provozovnách známe každý a tak umisťujeme věci, kam se dá. Tady uvádíme příklad z prodejního obchodu, kde ze zázemí z chodby vede úniková cesta. Označena je také nouzovým světlem. K únikovému východu nebylo možné projít.

Čtěte více...

  • 1
  • 2

Přihlášení