Dokumentace PO a BOZP - o nás

Nabízené služby zajišťuje oprávněná osoba.

Školíme v oblasti PO a BOZP.

Požární bezpečnost je nejen naše práce, ale také nás baví.

ožární ochrana a bezpečnost práce

Reagujeme na požadavky klientů 

Vznik Profiredboxu je reakcí na měnící se požadavky klientů, kdy v začátku hlavní součástí požadavku klienta poradenství a s tím spojené vstupní informace nutné k vypracování dokumentace, event. vypracování projektu požární bezpečnosti staveb. Mateřská firma www.vaculikova.cz pracuje v oblasti požární bezpečnosti více než 20 let a svými zkušenostmi garantuje kvalitně zpracovaný produkt.

Naší výhodou je fakt, že se pohybujeme jak na straně represe, tak na straně prevence, a proto se lehce orientujeme v problematice ze všech úhlů pohledu a zabezpečíme tak naše klienty. 

 

Proč právě od Profiredboxu?

Zaplatíte jen to nejnutnější. V zájmu každého podnikatele je zabezpečit plynulý chod organizace a starost o zaměstnance bývá prioritou. 

Dokumentace od Profiredboxu je dostačující a není potřeba platit drahé měsíční paušály. Jste-li drobný podnikatel nebo živnostník, je zbytečné se vázat smlouvami a nutností platit vysoké částky za poskytovaný servis. Komplexním souborem dokumentů, které naše balíčky obsahují splníte vše, co úřady vyžadují.

Dokumenty PO a BOZP připravuje oprávněná osoba. Máme více než 20 let zkušeností v PO a BOZP.

Studujeme všechny právní předpisy a aktuální požadavky za vás. Účastníme se důležitých školení, seminářů, webinářů a konferencí. 

Jsme rovněž členem ČKAIT – České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Projektujeme požární bezpečnost staveb, projednáváme s vámi podmínky změn užívání provozoven. Jsme již více než 20 let v každodenním kontaktu s hasiči, inženýry, úřadem hygieny a inspektorátem práce.

 

Aby nás bylo vidět. Aby jste o našich službách věděli. 

Myslíme to vážně a stojíme si za tím. Z dlouholeté zkušenosti při provádění pravidelných kontrol víme, že spousta drobných podnikatelů a živnostníků netuší, jaké povinnosti z pohledu PO a BOZP mají a co jim vyplývá z nájemních smluv. Chceme, aby nás bylo vidět. Umisťujeme reklamní stojany v celé ČR.

Nebojte se zeptat, rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy!  

 

         stojan

 

 

 Osvědčení a oprávění: 

 

fafa   fafa   ffas    

    

 

 

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení