Nefunkční nouzové světlo

Opakovaně se nám při preventivních požárních prohlídkách objektů a provozoven nabízí tento pohled (viz. foto). Rozbité nebo nefunkční nouzové světlo se nahradí únikovou tabulkou. V tomto případě pro jistotu několika tabulkami.

Nefunkční nouzové světlo

Chtěli bychom upozornit, že tam, kde byla nouzová svítidla určena projektem, musí zůstat zachována. Je-li nozové světlo při pravidlené kontrole provozuschopnosti shledáno neprovozuschopným, musí být opraveno nebo vyměněno. Není možné jej nahradit únikovou tabulkou. Při výměně svítidla je nutné dodržet podmínky původního projektu. Tzn. výměnu provedeme za stejný druh svítidla (nouzové, panikové) se stejnou nebo vyšší dobou funkčnosti. 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení