E-LEARNING školení VEDOUCÍCH zaměstnanců o PO a BOZP pro 1 - 2 osoby

E-LEARNING školení VEDOUCÍCH zaměstnanců o PO a BOZP pro 1 - 2 osoby

OBJEDNEJTE A MŮŽETE ŠKOLIT! E-learning školení vedoucích zaměstnanců o požární ochraně a BOZP pro 1 - 2 osoby. Po ukončení školení vám vystavíme certifikát o absolvování školení, který je nutný pro případy státních kontrol.

2057 Kč s DPH

1700 Kč

Skladové číslo:

Školení je vhodné pro vedoucí zaměstnance v administrativě, sociálních službách, zdravotnických ambulancích, dílnách, službách a drobné výrobě. S tímto školením si vedoucí zaměstnanec může školit své podřízené zaměstnance. 

Součástí je prezentace pro proškolení vedoucího pracovníka, osnova pro školení, podklad pro následná školení zaměstnanců, vzor prezenční listiny pro školení zaměstnanců a finální autorizované osvědčení o provedeném školení konkrétního vedoucího pracovníka s platností 3 roky (nemáte-li v dokumentaci určen jiný termín).


Garantujeme odborný obsah školení. V odborné praxi se pohybujeme více než 20 let. Prezentace školení obsahuje nejen soupis povinností zaměstnanců, postupy pro případy vzniku pracovního úrazu, postupy pro vyhlášení poplachu a evakuace, příklady bezpečnostního značení, ale také příklady z praxe s fotogalerií konkrétních událostí.

Nedílnou součástí školení jsou základní testové otázky.

Přílohou školení je záznam o školení, který vám rovněž zašleme.

 

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení