Otázky a odpovědi

  

Jaktože je to tak jednoduché?  

Pokud Vám to přijde jednoduché, tak je to správně. Práce je na nás. Poskytnete nám informace o Vaší provozovně a činnosti a my je zapracujeme do dokumentace. Naše služby v oblasti požární bezpečnosti jsou výsledek dlouholeté práce s Vámi, zákazníky. 

 

To nabízíte nějakou univerzální dokumentaci pro všechny stejnou? 

Ne. Dokumentace je zpracována přímo pro Vaši provozovnu. Nejedná se o obecnou dokumentaci nebo formuláře, které si musíte dále vyplnit. 

 

Není ta dokumentace moc levná? 

Pokud se Vám zdá dokumentace levná, tak je to přece dobře. Snažili jsme se nastavit ceny tak, aby byly přijatelné oběma stranám, jak Vám, tak nám. Naším záměrem není pracovat pod úroveň běžných cen v naší profesi, ale odvést dobrou práci a dokumentaci Vám připravit tak, aby byla přijatelná jak pro Váš provoz, tak pro kontroly státních institucí. 

 

Jak mohu zaplatit? 

Při objednání dokumentace se Vám nabídne možnost platby převodem nebo dobírkou. V obou případech zasíláme zálohovou fakturu předem, dokumentaci zpracováváme po jejím zaplacení. Pokud zvolíte platbu dobírkou, zálohová faktura tvoří minimálně 30% z celkové ceny objednávky, zbývající část doplatíte při převzetí zásilky. 

 

Vždyť jsem v pronájmu. Nemá vše zajišťovat pronajímatel? 

Pokud jde o revize, mohou se Vaše některé povinnosti odvíjet od obsahu smlouvy o pronájmu. Obecně si ovšem za záležitosti spojené s provozem zodpovídá provozovatel prostoru a činnosti, za zaměstnance, dohodáře a zákazníky pronajímatel zodpovědnost nenese. 

 

Umíte také zajistit elektro revize? 

Ano, spolupracujeme s revizními techniky a elektro revize umíme zajistit po celé České republice.

 

Jak poznám, zda provozujeme činnost se zvýšeným nebezpečím nebo bez zvýšeného nebezpečí?

O jakou činnost se jedná, stanoví oprávněná osoba. Odpověď najdete v dokumentaci PO a BOZP, kde má být založen dokument nazvaný "dokumentace o začlenění do kategorií činností". Pokud si nevíte rady, odpověď Vám rádi poskytneme. I s tímto dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. 

 

Přihlášení