Otázky a odpovědi

Zřizujeme nově dětskou skupinu pro děti do 3 let věku. Z Ministerstva práce a sociálních věcí jsme obdrželi instrukce k zajistění podmínek požární bezpečnosti. Umíte nám pomoci? 

Ano. Neváhejte nám zavolat nebo napsat e-mail. Poskytneme vám základní poradenství, jak postupovat k zajištění požární bezpečnosti dětské skupiny. Zpracováváme rovněž požárně bezpečnostní řešení přesně jak vyžaduje ministerstvo a předpisy požární ochrany.  

 

Opravdu je zpracování dokumentace PO a BOZP pro naši provozovnu tak jednoduché?  

Pokud vám to přijde jednoduché, tak je to správně. Práce je na nás. Poskytnete nám informace o vaší provozovně a činnosti a my je zapracujeme do dokumentace. Naše služby v oblasti požární bezpečnosti jsou výsledek dlouholeté práce s vámi, zákazníky. 

 

To nabízíte nějakou univerzální dokumentaci pro všechny stejnou? 

Ne. Dokumentace je zpracována přímo pro vaši provozovnu. Nejedná se o obecnou dokumentaci nebo formuláře, které si musíte dále vyplnit. 

 

Jak mohu zaplatit? 

Při objednání dokumentace se vám nabídne možnost platby převodem nebo dobírkou. V obou případech zasíláme zálohovou fakturu předem, dokumentaci zpracováváme po jejím zaplacení. Pokud zvolíte platbu dobírkou, zálohová faktura tvoří minimálně 30% z celkové ceny objednávky, zbývající část doplatíte při převzetí zásilky. 

 

Vždyť jsem v pronájmu. Nemá vše zajišťovat pronajímatel? 

Pokud jde o revize, mohou se vaše některé povinnosti odvíjet od obsahu smlouvy o pronájmu. Obecně si ovšem za záležitosti spojené s provozem zodpovídá provozovatel prostoru a činností. Za zaměstnance, dohodáře a zákazníky pronajímatel zodpovědnost nenese. 

 

Umíte také zajistit elektro revize? 

Ano, spolupracujeme s revizními techniky a elektro revize umíme zajistit po celé České republice.

 

Jak poznám, zda provozujeme činnost se zvýšeným nebezpečím nebo bez zvýšeného nebezpečí?

O jakou činnost se jedná, stanoví oprávněná osoba. Odpověď najdete v dokumentaci PO a BOZP, kde má být založen dokument nazvaný "dokumentace o začlenění do kategorií činností". Pokud si nevíte rady, odpověď vám rádi poskytneme. I s tímto dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení