Fotogalerie a informace z praxe

Nepřístupné požární hydranty

Nepřístupné požární hydranty Na fotografii je snad jedno z nejtvrdších řešení, jak zabránit ztrátám nebo poškození na vybavení hydrantu. Krádeže hadic a proudnic jsou častým jevem zejména u bytových domů. Takovému řešení se ovšem vyvarujte.

Čtěte více...

Rozbitý požární hlásič nebo detektor kouře vás nemusí zachránit

Rozbitý požární hlásič nebo detektor kouře vás nemusí zachránit Dnes běžné vybavení hotelů, penzionů, ubytoven, ale také například administrativních objektů a rodinných domů. Požární hlásiče nebo detektory kouře bývají instalovány v pokojích nebo na chodbách na stropní konstrukci. Nutná je ovšem jejich pravidelná kontrola.

Čtěte více...

Zastavěný únikový východ

Zastavěný únikový východ Problémy s prostorem v našich provozovnách známe každý a tak umisťujeme věci, kam se dá. Tady uvádíme příklad z prodejního obchodu, kde ze zázemí z chodby vede úniková cesta. Označena je také nouzovým světlem. K únikovému východu nebylo možné projít.

Čtěte více...

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení